26 January, 2021

Jadwiga Emilewicz przeprasza. “Niestety mama wygrała we mnie z posłanką”

Jadwiga Emilewicz przeprasza. "Niestety mama wygrała we mnie z posłanką"

Była wicepremier Jadwiga Emilewicz w udzielonym portalowi Interia wywiadzie przyznała, że popełniła błąd i przeprosiła.- Niestety mama wygrała we mnie z posłanką- stwierdziła. – Może pan wierzyć lub nie, ale to dla mnie osobiście najtrudniejsze tygodnie w życiu- dodała.

– Politykom wolno mniej zwłaszcza w tak trudnej sytuacji jak pandemia. Nie powinnam była jechać. Z pokorą przyjmuję krytykę internautów, mediów, klubowych kolegów i opozycji- przyznała w wywiadzie udzielonym dla Interii. – To, co się wydarzyło nie powinno mieć miejsca- dodała i przyznała, że to wszystko było “najdelikatniej mówiąc – niestosowne”.

Emilewicz przyznała także, że żadna z jej działalności z minionych pięciu lat nie miała takiego zasięgu, jak ta historia. – To bardzo surowa lekcja– tłumaczyła i dodała, że “trzeba odpracować ten błąd”.

Dopytywana przez Piotra Witwickiego o polityczną przyszłość, który przypomniał, że Ryszard Terlecki zastanawiał się nad jej zawieszeniem, odpowiedziała, że rozmawiała z marszałkiem Terleckim i z tego co wie, “to żadne kroki nie zostaną podjęte”. – Nie rozmawiałam z panem premierem Kaczyńskim. Rozmawiałam z marszałkiem Terleckim i premierem Morawieckim i mam jednoznaczne informacje w tej sprawie- dodała.

Przypomnijmy, w połowie stycznia portal tvn24.pl poinformował, że synowie byłej wicepremier i posłanki z Poznania Jadwigi Emilewicz wzięli udział w zgrupowaniu narciarskim jak zawodowi sportowcy, choć nie posiadali licencji. Rodzina Emilewiczów miała 5 stycznia wypoczywać w miejscowości Suche pod Poroninem, gdzie działalność prowadzi szkółka narciarska. To właśnie na stokach zajmowanych przez szkółkę szusowali synowie posłanki.

https://twitter.com/JEmilewicz/status/1349279491886088194?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1349279491886088194%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fpolskatimes.pl%2Fjadwiga-emilewicz-przeprasza-niestety-mama-wygrala-we-mnie-z-poslanka%2Far%2Fc1-15409719

Źródło: PolskaTimes.pl

Podobne artykuły