22 January, 2021

Lech Wałęsa znowu zaskakuje – zakłada kanał wideo na Youtube.com. To odpowiedź na materiały o byłym prezydencie w TVP

Lech Wałęsa znowu zaskakuje - zakłada kanał wideo na Youtube.com. To odpowiedź na materiały o byłym prezydencie w TVP

– Technika nie ma przede mną tajemnic. Tajemnicą dla mnie jest moja żona – mówi Lech Wałęsa, który zalożył właśnie kanał na YouTube.

Lech Wałęsa właśnie uruchomił kanał na YouTube, na którym jak mówi w rozmowie z “Dziennikiem Bałtyckim”, będzie prezentować materiały, które pokażą ludziom prawdę. W ten sposób zamierza się odnieść do tego, co na jego temat pokazuje nie tylko telewizja Jacka Kurskiego, ale co się pisze w internecie.

Lech Wałęsa zakłada kanał wideo na Youtube.com

Informacją o własnym kanale na YouTube były prezydent podzielił się na Facebooku, pisząc tak: “To co wypisują i głoszą w wolnych mediach co niektórzy, to nie mieści się w zdrowej głowie. Dlatego wybaczcie mi, będę jako świadek wielu zdarzeń do znudzenia WIELOKROTNIE podawał dowody, dokumenty i świadków. To nie jest tłumaczenie się, to nie jest wybielanie się. Przysięgam, że będę podawał tylko znaną mi prawdę.
Tak mi dopomóż ,,PANIE BOŻE’’.
To co Wy z tym zrobicie to Wasza sprawa, moje sumienie czyste”.

Lech Wałęsa w rozmowie z “Dziennikiem Bałtyckim” tłumaczy, że nie może się zgodzić na to, co w różnych mediach pojawia się na jego temat, ile bzdur i kłamstw. I jak te informacje są jeszcze dodatkowo interpretowane.

Jak to czytam, to mnie szlag trafia. Wiem, że tego myślenia propagandowego i kłamliwego nie zwalczę. Bo ludzie się tak łatwo nie zmieniają. Bo przekonywanie ich nie jest proste. Ale chcę dla potomnych zostawić dowody, świadków i argumenty, świadczące o tym, że moja droga do wolności i historia ostatnich dekad naszego kraju inaczej wyglądała, niż oni pokazują. Jak to ludzie przyjmą? Nie wiem. Ale będę miał spokojne sumienie, że zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy, żeby prawda ujrzała światło dzienne.

Na pytanie, czy założenie takiego kanału na YouTube było trudne, były prezydent odparł, że nie.

Technika nie ma przede mną tajemnic. Tajemnicą jest dla mnie tylko moja żona

– żartuje.

Zapowiada, że na tym kanale znajdą się nie tylko materiały historyczne, dotyczącego jego życia, ale też filmy i dokumenty o pięknych miejscach na świecie, o religiach i innych tematach.

Źródło: Dziennik Bałtycki

Podobne artykuły