02 September, 2020

Szydło wpadła w SZAŁ! Nie mogła tego puścić płazem. Afera w Brzeszczach

Szydło wpadła w SZAŁ! Nie mogła tego puścić płazem. Afera w Brzeszczach

Beata Szydło nieraz udowodniła, że potrafi pokazać pazurki. Jak trzeba pochwali, ale gdy nie ma innego wyjścia – bezlitośnie ruga oponentów. Tym razem nie miała wyboru, bo została wywołana do tablicy przez portal OKO.press. Poszło o sprawę, która dotyczy jej ukochanych Brzeszcz, w których przez siedem lat była burmistrzem. Nic dziwnego, że Beata Szydło wpadła w szał.

Niezła afera zrobiła się w Brzeszczach po artykule OKO.press pod nieprzyjemnym oskarżycielskim tytułem “Szydło broni swojej deficytowej kopalni ‘Brzeszcze’. Miliard strat w czarnej dziurze PiS”.  Już na wstępie czytamy w nim, że “koszt wydobycia w kopalni Brzeszcze jest trzy razy wyższy niż niż cena węgla na rynku europejskim” . Dalej autor wskazuje, że “Grupa Tauron Wydobycie, którą zmuszono do przejęcia deficytowych kopalń w Małopolsce, miała w 2019 miliard zł strat. Ale w wyniku nacisków Beaty Szydło – przez 7 lat burmistrza Brzeszcz – kopalnia nadal działa”. To musiało zaboleć byłą premier. Takich słów nie mogła puścić płazem. Dlatego wystosowała specjalne oświadczenie. – UE zabierze Polsce pieniądze za obronę miejsc pracy? Stop szantażom i medialnym manipulacjom! – napisała na Twitterze i opublikowała swoje stanowisko.

https://twitter.com/BeataSzydlo/status/1300836187477872643?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1300836187477872643%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.se.pl%2Fwiadomosci%2Fpolityka%2Fszydlo-wpadla-w-szal-nie-mogla-tego-puscic-plazem-afera-w-brzeszczach-aa-X6A9-MRsq-aVAN.html

Szydło wpadła w SZAŁ! Nie mogła tego puścić płazem. Afera w Brzeszczach

Źródło: se.pl

Podobne artykuły