22 January, 2021

Jarosław Kaczyński przyłapany bez maseczki w Sejmie. “Maska opadła”

Jarosław Kaczyński przyłapany bez maseczki w Sejmie. "Maska opadła"

Politycy opozycji przyłapali wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego na braku maseczki ochronnej w trakcie obrad Sejmu. To kolejna sytuacja, w której prezes PiS nie stosuje się do obostrzeń epidemicznych.

Jarosław Kaczyński został przyłapany na obradach Sejmu bez maseczki ochronnej. Prezes PiS po raz kolejny udowodnił, że jest na bakier z obostrzeniami epidemicznymi.

Wicepremier do spraw bezpieczeństwa nie dał dziś wzoru obywatelom. Politycy opozycji przyłapali go drugiego dnia obrad, jak bez maseczki ochronnej rozmawiał „twarzą w twarz” z innymi politykami. Choć po chwili założył maseczkę, zdarzenie zostało uwiecznione przez fotoreporterów i aparaty opozycjonistów.

Jarosław Kaczyński bez maseczki, twarzą w twarz z politykami. “Maska opadła”

Maska opadła” – skomentował krótko poseł Koalicji Obywatelskiej Dariusz Joński. Jego koleżanka klubowa Katarzyna Lubnauer dodała: „Znowu bez maski na sali sejmowej. Jego nie obowiązują zasady?

– zapytała retorycznie na Twitterze.

Internauci dopytują się o możliwe kary, po których nałożenie – w podobnych sytuacjach w przypadku zwykłych obywateli – spieszyłby się polski sanepid wespół z policją.

Przypomnijmy, Jarosław Kaczyński od początku epidemii daje przykłady ignorowania zagrożenia epidemicznego. Począwszy od rocznicy katastrofy smoleńskiej w kwietniu 2020 roku (brak maseczek i dystansu), przez powołanie jesienią na urząd wicepremiera (brak rękawiczek), po dzisiejsze zachowanie w Sejmie.

Źródło: msn.com

Podobne artykuły