09 December, 2020

Audi Rydzyka na sprzedaż! Ile kosztuje limuzyna ojca dyrektora? ZDJĘCIA

Audi Rydzyka na sprzedaż! Ile kosztuje limuzyna ojca dyrektora? ZDJĘCIA

Na czym nigdy nie oszczędzał ojciec dyrektor? Odpowiedź jest prosta – na samochodach! Przez ręce redemptorysty przewinęło się wiele luksusowych aut, a jedno z nich możecie teraz kupić i to całkiem niedrogo. Chodzi o Audi A6 C7 z 2011 roku, którym ojciec Rydzyk natłukł niemało kilometrów.

Rzymskokatolicki duchowny, redemptorysta, przedsiębiorca i miłośnik drogich samochodów. Ojciec Tadeusz Rydzyk nigdy nie odmawiał sobie aut, w których pierwsze skrzypce grają mocne silniki i zapach skóry. Teraz możecie poczuć się jak sam ojciec dyrektor, a przyjemność usadowienia się w tym samym fotelu co właściciel medialnego imperium nie zrujnuje Waszej kieszeni. No, przynajmniej nie na starcie.

Audi Rydzyka na sprzedaż! Ile kosztuje limuzyna ojca dyrektora? ZDJĘCIA

Na portalu z ogłoszeniami motoryzacyjnymi pojawiło się Audi A6 C7, którym wcześniej jeździł Tadeusz Rydyzk. Auto z 2011 roku zostało wycenione na 49 999 zł, a niewygórowana cena wynika przede wszystkim z przebiegu, który wynosi 386 219 km. To niemało, choć opis ogłoszenia wspomina o wymianie silnika. A jeśli już mowa o silniku…

Audi A6 ojca Rydzyka jest na sprzedaż

Ojciec Rydzyk jeździł Audi A6 w dieslu

Pod maską limuzyny pracuje 3-litrowy diesel V6 TDI o mocy 245 KM, który dzielnie napędzał sedana od jednego spotkania z wiernymi do następnego. Średnioroczny przebieg to niecałe 43 000 km, czyli w zasadzie taki, jakiego można spodziewać się od limuzyny, która jeździ i ma na siebie zarabiać. A przecież wszyscy wiedzą, że o zarabianiu, ojciec dyrektor wie niejedno. Najważniejsze, że w trasie nigdy nie brakowało mocy (6,1 sekundy do setki, prędkość maksymalna 250 km/h), a zasięg takiego auta jest równie potężny, jak zasięg rozgłośni radiowej, której właścicielem jest Tadeusz Rydzyk. Na jednym tankowaniu takiego Audi A6 3.0 TDI można pokonać ponad 1200 km!

Z jakich luksusów korzystał redemptorysta na pokładzie Audicy? Wśród rzeczy umilających podróże duchownemu (a niebawem przyszłemu właścicielowi auta) są m.in. czterostrefowa klimatyzacja, skórzana tapicerka i system audio Bose. Ciekawe, jaka muzyka płynęła z głośników na pokładzie tego A6?

Wymarzone auto do pokonywania długich tras znajduje się w rękach sprzedającego z okolic Warszawy. Kto wie, może taka sztuka z czasem nabierze wartości?

Źródło:  se.pl

Podobne artykuły