02 November, 2020

Wprowadzą… STAN WOJENNY?! Wszystko jest kwestią czasu

Wprowadzą... STAN WOJENNY?! Wszystko jest kwestią czasu

Jasnowidz Krzysztof Jackowski postanowił zająć się aktualnymi wydarzeniami w kraju. Jego najnowsze wizje przerażają i przepowiadają nawet stan wojenny. Jeśli dramatyczna spirala się nie zatrzyma, strach pomyśleć, co z nami będzie.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski kiedyś zajmował się przede wszystkim sprawami policyjnymi. Szukał zaginionych, pomagał zrozpaczonym rodzinom. W którymś jednak momencie zaczął patrzeć szerzej i skierował swoje wizje na całe polskie społeczeństwo. Tym samym często przepowiada rzeczy, które dotyczą nas wszystkich.

Ostatnio w Polsce trwa gorący okres. Przede wszystkim każdego dnia padają przerażające rekordy zachorowań na koronawirusa. Poza tym zniesienie przez Trybunał Konstytucyjny jednej z trzech przesłanek umożliwiających dokonanie legalnej aborcji w Polsce – wywołało ogromne zamieszki. Nie pomaga również postawa rządu. Oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego niejedną osobę wprawiło w konsternację.

Krzysztof Jackowski przepowiada stan wojenny

W tym momencie wkracza Krzysztof Jackowski, który tłumaczy nam, jak widzi obecną sytuację w kraju i na świecie. Niestety, jego przeczucia nie są łaskawe. Wygląda na to, że to, co dzieje się teraz to jedynie preludium prawdziwie przerażających wydarzeń, jakie spadną na Polskę i całą Europę. W grę wchodzi nawet wprowadzenie… stanu wojennego.

Będzie decyzja, szybka decyzja. To ma pewną symbolikę, ale Europa się trzęsie. W kolorze niebieskim, nie wiem co to znaczy. To będzie wyglądało w całej Europie na stan wojenny, na kilka miesięcy ogłoszony. Tym sposobem wchodzimy w coś. Ja w ubiegłym roku i w poprzednich latach mówiłem o sferze militarnej. ONZ ma kolor niebieski, tak mi się zdaje

– mówi jasnowidz.

Nie wiadomo, czy ma to związek z pandemią koronawirusa, czy po drodze wydarzy się coś jeszcze gorszego. Rok 2020 jest dla wszystkich szczególnie trudny. Nic dziwnego, że spoglądamy w przyszłość z lękiem.

Źródło: planeta.pl

Podobne artykuły