30 October, 2020

Rydzyk porównuje protestujące kobiety do satanistek. Zachęca wiernych do postu i modlitw

Rydzyk porównuje protestujące kobiety do satanistek. Zachęca wiernych do postu i modlitw

Ojciec Tadeusz Rydzyk zachęca udziału w mszach, modlitwy, a nawet postu, który ma wynagrodzić bluźnierstwa i ataki na kościoły. Protesty kobiet sprzeciwiające się zaostrzeniu prawa aborcyjnego w Polsce nazywa “satanistyczną agresją”.

Specjalna nowenna rozpoczęła się w czwartek w wybudowanym przed pięcioma laty sanktuarium w Toruniu zwanym “kościołem Rydzyka”. Msze będą codziennie do 6 listopada włącznie. “Po Eucharystii zaplanowano suplikację, litanię do św. Jana Pawła II i różaniec wynagradzający za zniewagę Kościoła” – czytamy na stronie Radia Maryja.

W artykule możemy przeczytać, że w trakcie nowenny szczególnym dniem będzie piątek, w którym organizatorzy zachęcają do postu o chlebie i wodzie. Podpisuje się pod tym ojciec dyrektor rozgłośni. Zachęca też do zamawiania mszy świętych wynagradzających w swoich parafiach.

Kochana Rodzino Radia Maryja! W związku z ostatnimi wstrząsającymi, tragicznymi wydarzeniami w naszej ojczyźnie, bluźnierstwami, satanistyczną agresją, obrażaniem Pana Boga, Matki Najświętszej, dewastacją świątyń, przerywaniem w sposób satanistyczny Mszy świętych zapraszamy ludzi dobrej woli do podjęcia aktów wynagrodzenia Panu Bogu i Matce Najświętszej za te grzechy

– apeluje Tadeusz Rydzyk.

“Egzorcyzmy” mają związek z manifestacjami, które od tygodnia są organizowane w całej Polsce. Setki tysięcy Polaków sprzeciwiają się orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego zakazującemu tzw. aborcji eugenicznej. Część protestów odbywa się przed kościołami, przerywane były też msze w świątyniach.

Źródło: natemat.pl

 

Podobne artykuły