17 November, 2020

Kinga Duda urządziła imprezę urodzinową mimo pandemii? Informację potwierdza członek rodziny

Kinga Duda urządziła imprezę urodzinową mimo pandemii? Informację potwierdza członek rodziny

Pandemia w Polsce nie zwalnia tempa. Większość z nas rozumie, że zakaz zgromadzeń, noszenie maseczek, dezynfekcja rąk i inne zmiany, które wymógł koronawirus, szybko nie znikną. Oczywiście smutno jest nie móc spędzić z bliskimi np. swoich urodzin. Nie przejęła się tym jednak Kinga Duda. “Pierwsza córka” obchodzi swoje święto 21 listopada i właśnie wypłynęło nagranie, z którego wynika, że wyprawiła z tej okazji przyjęcie. Informację potwierdził dziadek Kingi, Jan Duda.

Kinga Duda urządziła przyjęcie urodzinowe

Na Instagramie Vogule Poland zobaczyłyśmy nagranie które sugeruje, że Kinga Duda pomimo utrzymującej się na wysokim poziomie ilości zachorowań w Polsce, postanowiła wyprawić swoje 25. urodziny. Na wideo widać, że zebranych osób jest sporo. Pojawiały się jednak pytania, czy to nagranie na pewno jest z tego roku. Wątpliwości rozwiał ojciec prezydenta.

Kinga Duda obchodzi 25 urodziny /VOGULE Poland screen Instagram Kinga Duda obchodzi 25 urodziny /VOGULE Poland screen Instagram

Dziadek Kingi Dudy potwierdza

W rozmowie z “Se.pl” dziadek Kingi Dudy, Jan Duda, miał potwierdzić, że impreza odbyła się 15 listopada.

“25 urodziny to ważna data dla młodego człowieka… Ćwierćwiecze, najpiękniejsze urodziny, wczoraj telefonicznie złożyłem jej życzenia” – powiedział portalowi Jan Duda.

Podobne artykuły