Polak zmarł podczas pracy na plantacji w Belgii. Efekt temperatury?
Ponieważ do śmierci doszło w czasie wykonywania obowiązków służbowych, o sprawie poinformowano inspektorat pracy w pobliskiej Gandawie. To standardowa procedura przy zdarzeniach, które mają związek z pracą.
Okoliczności zgonu wyjaśnia biegły sądowy. Jedną z rozważanych hipotez jest wpływ wysokiej temperatury na stan 50-letniego mężczyzny.

Kto bada sprawę w Zonnebeke?
Na tym etapie nie podano innych szczegółów dotyczących przyczyn śmierci Polaka. Sprawa pozostaje w wyjaśnianiu, a ustalenia służb mają przesądzić, co dokładnie wydarzyło się na plantacji w belgijskim Zonnebeke.
***
Rekordowe upały, gigantyczne korki i wysokie ceny dają Ci się we znaki? Utknąłeś w przegrzanym pociągu lub na zatłoczonym SOR-ze? To też jest historia. Napisz do nas na dziejesie.wp.pl.