26 August, 2020

Andrzej Duda podpadł Kościołowi? “Takim się ręki nie podaje”

Andrzej Duda podpadł Kościołowi? "Takim się ręki nie podaje"

Andrzej Duda robił do tej pory wszystko, by nie popadać w konflikt z duchowieństwem. Tymczasem jeden z zakonników ma o prezydencie bardzo złe zdanie, którego nie waha się wygłosić w sieci.

Andrzej Duda podpadł Kościołowi? Prezydent znany jest ze swojej wiary i przestrzegania jej zasad. Tymczasem okazuje się, że nie całe duchowieństwo ma o nim dobre zdanie.

Kiedy jedni z księży nie wahali się nawet agitować podczas ciszy wyborczej, aby tylko Andrzej Duda wygrał wybory – inni uważają, że zupełnie nie sprawdza się on w swojej roli.

Andrzej Duda podpadł Kościołowi?

Popularny w sieci jezuita mocno uderzył w Andrzeja Dudę. Dla wierzącego prezydenta z całą pewnością będzie to olbrzymi cios prosto w serce. Ojciec Krzysztof Mądel na Twitterze nie pozostawił suchej nitki na obecnej głowie państwa.

https://twitter.com/Madel_Krzysztof/status/1297646501418733569?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1297646501418733569%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.planeta.pl%2FWiadomosci%2FPolityka%2FAndrzej-Duda-podpadl-Kosciolowi-Takim-sie-reki-nie-podaje

Klasy nie miał, Konstytucję łamał, a za szczucie do tej pory nie przeprosił, takim się ręki nie podaje

– napisał na Twitterze duchowny, odnosząc się do posta innej osoby.

Pozostaje czekać i obserwować sytuację. Zastanawia nas, czy jezuita doczeka się odpowiedzi ze strony Andrzeja Dudy.
Źródło: planeta

Podobne artykuły