11 February, 2022

Tajemnicza śmierć żołnierza. Bliscy żegnają wojskowego. Wzruszające wpisy pojawiły się w sieci

Tajemnicza śmierć żołnierza. Bliscy żegnają wojskowego. Wzruszające wpisy pojawiły się w sieci

W miejscowości Wieliszew (woj. mazowieckie) zginął żołnierz. Tragiczną informację przekazał 32. Wieliszewski Dywizjon Rakietowy Obrony Powietrznej. Jednostka nie podaje przyczyny śmierci mężczyzny. Sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa, a w sieci pojawiły się pożegnalne wpisy osób z otoczenia żołnierza. Na profilu społecznościowym jednostki, w której służył wojskowy, pojawił się nekrolog. Pod wpisem znajomi żołnierza umieścili wzruszające komentarze. Z informacji przekazanych przez dywizjon, dowiadujemy się, że mundurowy zginął 2 lutego w domu przy ul. Sadkowskiego.

Mazowieckie. Nie żyje żołnierz

“Z głębokim żalem zawiadamiamy, iż dnia 02.02.2022 roku, na wieczną wartę odszedł plut. Arkadiusz J. żołnierz 32 Wieliszewskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej. Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy głębokiego żalu oraz szczere kondolencje” – czytamy we wpisie.

Żołnierza pożegnał dowódca wraz z żołnierzami oraz pracownikami RON. Pod wpisem umieszczonym przez dywizjon pojawiły się wpisu osób osobiście znających pana Arkadiusza. “Spoczywaj w pokoju przyjacielu”, “Najszczersze wyrazy współczucia dla całej rodziny”, “To nie był czas ani pora. Odszedł na wieczną wartę”, “Na zawsze w naszej pamięci. Nasz kochany brat” – napisali znajomi żołnierza.

Przyczyna śmierci żołnierza

Do sprawy śmierci odniosła się w rozmowie z “Super Expressem” mł. asp. Agata Halicka z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie. – Całą sprawą zajmuje się Żandarmeria Wojskowa. Nie jest to w naszej jurysdykcji – przekazała funkcjonariuszka.

Źródło: Fakt.pl

Podobne artykuły