22 April, 2021

Satanistyczna orgia pod RADIEM MARYJA

Satanistyczna orgia pod RADIEM MARYJA

Tadeusz Rydzyk przeżywa piekło na ziemi. Za chwilę jego urodziny, a on nie może wyprawić porządnej imprezki. Zrobią to za niego mieszkańcy Torunia, którzy już skrzykują się, by zrobić mu pod włościami “satanistyczną orgię”.

 

Ojciec dyrektor/redaktor/maybach, założyciel Radia Maryja, nazwał swego czasu satanistyczną orgią strajk kobiet. Teraz panie organizują się, by trochę pod jego nosem pokrzyczeć i orgię wyprawić. Seksu grupowego na ulicy nikt oczywiście uprawiać nie zamierza, ale kto tam wie, czym dla pana Tadeusza jest orgia…

 

Proszę zobaczyć, jak Szatan rozlewa tę swoją działalność. Przecież to, co jest na ulicach, ta wulgarność, to są orgie satanistyczne –  mówił redemptorysta w lutym.

 

“Satanistyczna orgia” pod Radiem Maryja

 

Tadeusz Rydzyk urodziny obchodzi 3 maja. Toruńska Brygada Feministyczna i Manifa Toruńska właśnie wtedy chciały zorganizować protest o nazwie Chryja pod Radiem Maryja, ale termin i miejsce wydarzenia zarezerwował już ktoś inny. Postanowili więc zmienić plany i nie psuć święta redemptoryście – swój protest planują na 2 maja o godzinie 12.00 pod siedzibą radia.

 

Podczas gdy kieszenie ludzi pospolitych świecą pustkami i zanikają pozbawione możliwości pełnienia swej naturalnej funkcji, ta należąca do Tadeusza Rydzyka jeszcze nie widzi na horyzoncie granicy swych możliwości, a sam Tadeusz, dzielnie niczym Atlas, dźwiga na swych barkach, a dokładniej mocarnych udach to, co dla nas byłoby balastem ponad możliwości – czytamy w zapowiedzi wydarzenia.

 

Chcemy się spotkać wspólnie i oddać mu cześć, okazać wdzięczność za błogosławieństwo, którym nas obdarza, za blask który dla nas roztacza dzięki swym mediom i dzięki któremu nie gubimy się już w ciemności. Za ciepło geotermalne, które zagarnia do siebie i przekazuje nam je w postaci ciepła miłości. Chcemy mieć pewność, że tak jak rok temu i jak rok wcześniej, aż nie nastanie kres, będziemy mogli świętować dzień, w którym jego iskra rozbłysła w mroku i poprowadziła nas w przyszłość – piszą organizatorki wydarzenia.

 

Źródło: planeta.pl

Podobne artykuły