23 March, 2021

PiS pozamykało hotele, ale nie u ojca Rydzyka

PiS pozamykało hotele, ale nie u ojca Rydzyka

Ojciec Tadeusz Rydzyk nie przejmuje się obowiązującym od soboty lockdownem. Rząd zamknął hotele, a biznesmen z Torunia oferuje noclegi za 360 złotych. Bezkarność redemptorysty właśnie wkroczyła na nowy poziom.

 

Od 20 marca w związku z wprowadzeniem lockdownu, rząd zamknął hotele na terenie całego kraju. Wyjątkiem są noclegi świadczone w ramach podróży służbowych oraz hotele robotnicze. Jednak jak się okazuje, nowe prawo nie dotyczy wszystkich obywateli.

 

Tadeusz Rydzyk oferuje noclegi

 

W niedzielę ruszyły 3-dniowe rekolekcje dla prawników w sanktuarium Rodziny Radia Maryja. Organizatorem wydarzenia jest ojciec Tadeusz Rydzyk.

 

Jak poinformowało o2.pl, wierni mogą uczestniczyć w wydarzeniu zarówno w formie zdalnej, jak i stacjonarnej. W przypadku wybrania drugiej opcji toruński redemptorysta oferuje 3-dniowy nocleg w hotelu wraz z wyżywieniem za kwotę 360 złotych.

 

Organizatorzy nie chcą ujawnić informacji, ile osób wzięło udział w wydarzeniu oraz czy chętni byli zobowiązani do przedstawienia negatywnego wyniku na obecność koronawirusa. Tadeusz Rydzyk znowu może liczyć na specjalne przywileje?

 

Źródło:  Planeta.pl

 

 

Podobne artykuły