20 July, 2022

Kraj pogrąża się w DROŻYŹNIE I KRYZYSIE, a PiS… ZAMAWIA LIMUZYNY

Kraj pogrąża się w DROŻYŹNIE I KRYZYSIE, a PiS... ZAMAWIA LIMUZYNY

Polacy ledwo wiążą koniec z końcem. W tym samym czasie PiS… zamawia sobie nowiutkie limuzyny. Posłanka KO zdradziła ten sejmowy zamiar nieświadomym niczego rodakom.Trzeba mieć tupet! Kraj znajduje się w rozsypce – lata pandemii koronawirusa i teraz wojna w Ukrainie zrobiły swoje. Gospodarka i nasz finanse są wyjątkowo niestabilne i niepokoją wszystkich. Drożyzna szaleje, a rządzący… zamawiają limuzyny!

W momencie, kiedy wszyscy Polacy ledwo wiążą koniec z końcem nasz rząd… zamawia nowiutkie limuzyny! Jakby mało było tych, które w wyniku licznych wypadków porozbijał SOP.

Inflacja, rekordowe rachunki za gaz/prąd/paliwo-a władza zamawia nowe limuzyny! Wynajem 89 aut za 12,342 mln zł (140 tys zł każde-za 36 miesięcy – wynajem w cenie nowego auta… ktoś tu zrobi interes życia). A Wy zagryzajcie zęby, zbierajcie chrust i pamiętajcie – można jeść mniej! – napisała na Twitterze wzburzona posłanka KO Magdalena Łośko.

Trochę nie dziwią nas jej emocje. Faktycznie ostatnio nasza władza idzie o krok dalej z radami, jakich nam udziela. Skoro możemy ogrzewać się chrustem i zwyczajnie mniej jeść, to też nie powinniśmy się dziwić, że na naszych oczach rządzący pławią się w luksusie.

Są tutaj w końcu równi i równiejsi.

 

Źródło: Planeta.pl

Podobne artykuły