07 October, 2021

Kinga Duda ZASKOCZYŁA. Rodzice pękają z dumy

Kinga Duda ZASKOCZYŁA. Rodzice pękają z dumy

Kinga Duda zaskoczyła całą swoją rodzinę. W takiej chwili na pewno szczególnie dumni są z niej rodzice. Para prezydencka nie posiada się z radości. Tak to jest, kiedy sukces puka do drzwi jedynego ich dziecka.

Kinga Duda ostatnio jest mniej obecna w polskiej świadomości. Jedyna pociecha Agaty Dudy i Andrzeja Dudy najwyraźniej mocno zajmuje się swoim życiem. Nic dziwnego, że w takich okolicznościach w końcu coś przynosi jej wielką radość.

Kinga Duda niedawno reprezentowała kancelarię, w której pracuje podczas ważnego prawniczego wydarzenia. W ogóle CV młodej prawniczki jest w tym momencie imponujące, a to dopiero początek jej zawodowej kariery. Przypominamy, że ma zaledwie 26 lat!

Kinga Duda robi ZAWROTNĄ KARIERĘ

Kinga Duda obecnie pracuje w jednej z renomowanych warszawskich kancelarii jako aplikantka adwokacka w dziale rozwiązywania sporów. Niedawno córka prezydenta reprezentowała miejsce swojego zatrudnienia podczas eksperckiego webinarium, które odbywało się pod koniec września pod szyldem znanej prawniczej firmy “The Legal 500”.

Jeden z paneli internetowego seminarium poprowadziło czworo przedstawicieli stołecznej kancelarii Maruta Wachta. To właśnie wśród nich swoje miejsce znalazła Kinga Duda. Samo webinarium dotyczyło zagadnienia sporów sądowych w przypadku projektów z dziedziny IT. Córka Andrzeja Dudy jest ekspertką w tej dziedzinie.

Kinga specjalizuje się w arbitrażu oraz sporach sądowych projektów technologicznych. Kinga doradzała klientom w kilkudziesięciu sporach informatycznych na etapie przedsądowym, mediacyjnym i sądowym. Uczestniczyła w negocjacjach ugód pomiędzy podmiotami prywatnymi – tak przedstawili ją organizatorzy wydarzenia.

Źródło: planeta.pl

Podobne artykuły